• Пошук
044 501-19-52
050 337-07-17
067 440-80-04
063 734-2-734

IPONE – чемпіонське масло Made in France

Компанія, заснована у 1985 році на півдні Франції, обрала дял себе унікальну філософію – бути на 100% мотоциклетною. IPONE – це інноваційна фірма, котра з моменту заснування за 10 років змогла розвинути свій успіх до рівня лідера французького ринку в маслах для 2-тактних мотоциклів, володіючи вже 33% домашнього ринку всіх мотоциклетних масел у 2000 році.

Продукція IPONE створюється з шляхетною метою – повністю взяти на себе турботу про змащення та зовнішній вигляд мотоцикла чи іншої двоколісною та рекреаційної техніки: від щоденного використання до хобі чи мотогонок. Продукти IPONE стали популярними завдяки винятковій якості, широкому асортименту та своїм унікальним «фішкам». Таким, як, наприклад, 2-тактне масло з запахом полуниці.

Про цю властивість варто розповісти детальніше. У вісімдесяті роки у Франції, як і в інших країнах, на ринку невеликих мотоциклів та скутерів домінували 2-тактні двигуни. Коли інженери IPONE запропонували новинку – аромат полуниці в вихлопних газах, це швидко стало популярним серед молоді. Запах з’являється саме при згоранні пального, в якому розведено моторне масло. Само по собі масло не має цього запаху, він з’являється в результаті реакції окислення  в камері згорання. Масла з цією «фішкою» присутні в програмі IPONE й до сьогодні. Однак, в наш час ринок 2-тактних масел, як і 2-таткної техніки взагалі, невідворотно скорочується через екологічні обмеження.

Тоді ж, у 80-ті роки, компанія взяла курс на участь у мотогонках. Це проявлялось як у спонсорстві окремих гонщиків та команд спочатку на французькому, а пізніше й на світовому рівні, так і у безпосередній участі у проведенні змагань. З маслами IPONE отримано безліч перемог як у французьких чемпіонатах, так і в міжнародних гонках на кшталт «Ралі Париж – Дакар». Ось лише декілька фактів з цієї історії IPONE.

 

Cyril Despres

Сиріл Депре (Cyril Despres)
П’ятиразовий переможець Ралі Дакар

"Я дебютував у французькому та європейському чемпіонатах у 1997 році на мотоциклі Скорпа (Scorpa). Потім у 1998 році, коли я виграв французький національний чемпіонат Honda 250, я відкрив для себе ендуро. Я брав участь у своїх перших перегонах в Дакарі у 2000 році на XR400 і фінішував шістнадцятим, а також посів друге місце в категорії 400 см3. На той момент я ще не усвідомлював, що гонки стануть моєю професією.
У 2001 році, вдосконалюючись у професійному плані, я продовжував виступати в екстремальному ендуро на Honda CR250. 2002 рік був роком великих змін; я підписав контракт з KTM на участь в перегонах Париж – Дакар, а також в екстремальних ендуро на різних мотоциклах: 2-, 4-тактних, ендуро, ралі, гоночних та тренувальних. 2003 року я розділив перше місце з Фабріцио Меоні (Fabrizio Meoni) та Річардом Сайнтом в Дакарі, виступаючи на KTM 660, а у 2005 році я виграв свій перший Дакар. З того часу у мене була ще низка перемог, в тому числі Париж – Дакар у 2007 році.
Але головне, що допомагало в моїй кар’єрі – це те, що я завжди покладався на одне й те саме масло та сервісну продукцію від IPONE, які я використовую вже протягом десяти років. Дякую.»"

 

Stephane Peterhansel

Стефан Петрансель (Stéphane Peterhansel)
Рекордсмен за кількістю перемог в Ралі Дакар

"IPONE підтримував мене протягом багатьох років під час різноманітних гонок Європою, Африкою тощо. Наша вірність одне одному принесла мені низку блискучих перемог, що засвідчують не лише надійність, ефективність технології, а й нашу взаємну симпатію.
IPONE не є моїм спонсором, він – мій партнер, що дає мені змогу розраховувати на потужність мого двигуна та надає мені всі можливості для перемоги. IPONE знає сенс партнерства. "

 

 

Ludivine Puy

Людвин Пуй (Ludivine Puy)
Дворазова переможниця міжнародних змагань ендуро, краща серед жінок у ралі Дакар 2006 та 2007 років

"Перш за все, IPONE – це  група пристрасних прихильників перегонів на мотоциклах. Вони досі відрізняються від усіх інших і досі отримують насолоду від своєї роботи. Візьміть, наприклад, їх чудову упаковку, що миттєво впізнається. Ви ніколи не повірите, що там знаходяться мастильні матеріали.
Завдяки їх досвіду у перегонах, у мене ніколи не було технічних проблем. Тому я одразу погодилась, коли вони попросили мене носити їхні кольори. Навіть посеред пустелі, я лишаюсь впевненою у підтримці з боку команди IPONE. "

 

Christophe Guyot

Кристоф Гийо (Christophe Guyot)
Менеджер команди GMT94 Rally

"IPONE народився в результаті пристрасті до мотоперегонів. Це – команда захоплених професіоналів, що постійно приймають участь у кращих спортивних подіях. Вони працювали цілодовобов на гонках в Le Mans та Bol d’Or, допомагаючи писати французьку історію мотоперегонів.
Це єдина марка, що повністю присвятила себе мотоспорту, IPONE стала основним брендом для всіх мотогонщиків. Це велика історія, що продовжуватиметься протягом довгого часу завдяки своїй рішучій відданості мотоспорту та відмінному асортименту продукції."

 

2003: Партнерство з Yamaha Motor France

Компанія Yamaha Moto France, лідер французького моторику, підписала контракт про партнерство з IPONE у 2003 році. Результатом інноваційного маркетингу та професійної роботи команди стали приголомшливі продажі масел та засобів по догляду в мережі Yamaha. Було також досягнуто спільних успіхів в технологічному партнерстві, що вивело IPONE та Yamah на подіуми багатьох найпрестижніших світових треків: це і перемога у Бол д’Ор эндуранс, у чемпіонаті світу по мотокросу MX3 в Ле Туці, і в чемпіонаті Франції по ендуро.

 

З 2014 року IPONE є фіційним та ексклюзивним постачальником мастильних матеріалів на MXGP, MXoN та SNX. Це партнерство є результатом тридцяти років пристрасті до мотоспорту в цілому та мотокросу зокрема. Партнерство базується на спільних цінностях: перевершити себе, досягти технічної досконалості, збагатитися емоціями. Щороку любителі мотокросу з нетерпінням чекають на кожну гонку MXGP. Ці міжнародні змагання збирають кращих гонщиків світу, що мають одну мету – перемогти!

 

У 2012 році IPONE та Red Bull об’єднали свої зусилля у чемпіонаті Red Bull MotoGP Rookies Cup – молодіжному чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів, що є своєрідним трампліном до MotoGP.
Це – школа для талановитих гонщиків, колиска нового покоління для представників найрізноманітніших країн світу, в тому числі й України. Молодість, швидкість та сміливість є девізом цього проекту.
 
 
Одним з таких талановитих гонщиків, що починали у Red Bull MotoGP Rookies Cup, є Йоан Зарко (Johann Zarco), який у 2015 та 2016 роках отримав перемогу в класі Moto2. Логотип IPONE на його мотоциклі красномовно засвідчує успішність та надійність співробітництва IPONE та Зарко.
Команда AJO MOTORSPORT, за яку виступає Йоан Зарко, використовує масло IPONE Stroke 4 5W40.
 
Далі буде…